پنج شنبه, 26 مهر 1397
 خوب گوش کردن را یاد بگیریم، گاه فرصتها بسیار آهسته در میزنند . . .

هشتمین دوره جشنوراه کتابخوانی رضوی

هشتمین دوره جشنوراه کتابخوانی رضوی

ادامه مطلب

آگهی مزایده عمومی یک مرحله ای

ادامه مطلب

نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه دراستانداری چهارمحال وبختیاری برگزار شد

نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه دراستانداری چهارمحال وبختیاری برگزار شد
اولین نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه با حضور معاون سیاسی استاندار چهارمحال وبختیاری و مدیرکل بهزیستی و جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی در دفتر معاون سیاسی استاندار برگزار شد.
مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت: طرح کارزار رسانه ای شیشه از پنج تا 13 دی ماه در استان چهارمحال وبختیاری برگزار می شود.
"
محمد میرزایی"روز سه شنبه درنشست هم اندیشی اجرای طرح کارگزار رسانه ای شیشه افزود: دراین طرح اطلاعات در مورد سوء مصرف شیشه به خانواده ها، جوانان و نوجوانان در قالب بسته های خدماتی آموزشی به صورت بروشور، کتابچه و لوح فشرده آموزش داده می شود.
وی گفت:کمپین رسانه ای کاری جمعی و مشارکتی است و اجرای آن احساس مسوولیت همه را می طلبد که بتوان سطح نمره آگاهی افراد جامعه به خصوص جوانان در زمینه مصرف شیشه را بالا برد.
وی اجرای این طرح را اقدامی پیشگیرانه  اولیه در راستای مقابله با مصرف شیشه عنوان کرد وگفت: درسال 90از مجموع معتادان مراجعه کننده به مراکز درمان بهزیستی یک درصد به شیشه و مواد صنعتی معتاد بودند.
وی گفت:ازابتدای امسال تاکنون بیش از پنج هزار نفر به مراکز درمان اعتیاد بهزیستی مراجعه کردند که از این تعداد 250نفر به شیشه اعتیاد داشتند.
طرح کارزار رسانه ای شیشه در سه استان تهران و مازندران،گلستان اجرا شده و آذرماه در استان های چهار محال و بختیاری، یزد، قم، مرکزی وخراسان شمالی اجرا می شود.

کمپین رسانه ای شیشه فرهنگ سازی در زمینه کاهش مصرف شیشه است

کمپین رسانه ای شیشه فرهنگ سازی در زمینه کاهش مصرف شیشه است
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: برگزاری طرح کمپین رسانه ای شیشه فرهنگ سازی در زمینه کاهش مصرف شیشه است.
"خدابخش مرادی" روز سه شنبه درنشست هم اندیشی اجرای طرح کارگزار رسانه ای شیشه افزود: اجرای این طرح  همکاری بین بخشی به عنوان شاه کلید فعالیت های فرهنگی را می طلبد که بتوان با همکاری  همه ارگان ها و دستگاه ها ی اجرای در زمینه مصرف مواد مخدر به خصوص شیشه به جامعه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی کنیم.
وی با بیان اینکه کار فرهنگی هزینه بر و زمان بر است افزود: از همه ابزار ها باید در زمینه کارهای فرهنگی استفاده کرد .
مرادی اظهار کرد: گرایش  به مصرف مواد مخدر دراستان از سنتی به صنعتی تغییر پیدا کرده و باید در این زمینه میزان آگاهی افراد و خانوادها را افزایش دهیم.
وی با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر، افزایش تعداد باندها و دستگیر شدگان مواد مخدر در سالجاری افزود: کارهای مقابله ای به خوبی در استان در حال اجراست و باید در زمینه مصرف مواد مخدر کارهای فرهنگی و پیشگیری در زمینه مصرف انجام شود.

فهرست اصلی

نظرسنجی

فعالیت های سازمان بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری را چگونه ارزیابی می کنید؟

آخرین به روز رسانی

دوشنبه 09 مهر 1397 6:03:12

1.png2.png3.png5.png6.png7.png8.png9.png91.png92.png93.png94.png95.png96.jpg