Saturday, 21 July 2018
 Well, listening, sometimes the opportunities are very slow

خدمت به مردم فلسفه وجودی کارگزاران دولت ولایی است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری گفت: خدمت به مردم و توجه به رفع مشکلات فلسفه وجودی کارگزاران و مدیران دولت ولایی است.   

حجت الاسلام محمدعلی نکونام روز چهارشنبه به مناسبت هفته بهزیستی در دیدار با کارکنان بهزیستی استان افزود: کارگزاران و مدیران دولت که هم اینک متصدیب امور هستند و همچنین مدیران دولت دوازدهم باید ولایتی فکر و عمل کنند.

وی با تاکید بر فعالیت مدیران در راستای عمل به فرامین الهی و ولایی اظهارکرد: اگر مدیران در این راستا به دور از توجه به جایگاه و میز خود فعالیت کنند این همه مفاسد، نارضایتی و گله مندی در سطح جامعه وجود نخواهد داشت.

امام جمعه شهرکرد افزود: درصورتی که کارگزاران براساس نظام الهی و ولایی فعالیت نکند و به سلامت کار توجه نداشته باشند حق مردم در همه عرصه ها به خوبی ادا نمی شود.

حجت الاسلام نکونام با اشاره به فعالیت دستگاه های خدمت رسان به قشر آسیب پذیر جامعه از جمله بهزیستی افزود: توجه به قشر آسیب پذیر و کمتربرخوردار جامعه یک مسئله مهم است که رضایتمندی قشر عظیمی را به دنبال خواهد داشت.

مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری نیز با اشاره به اینکه هم اینک 32 هزار معلول در استان شناسایی شده است افزود: خدمت به معلولان، سالمندان، اقشار آسیب پذیر از جمله زنان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، آسیب دیدگان اجتماعی، معتادان و نوآموزان در قالب مهدهای کودک از خدمات بهزیستی بهره مند می شوند.

محمد میرزایی افزود: در این سازمان با ارائه خدمات مشاوره قبل از ازدواج و طلاق، مشاوره های تحصیلی، اجرای طرح های غربالگری شنوایی و بینایی قشر زیادی از مردم از خدمات موردی این سازمان بهره مند می شوند.

وی گفت: هم اکنون 700مووسسه، مرکز خدماتی به معلولان و سالمندان، مرکز مشاوره ای و مهدکودک در استان با مجوز بهزیستی فعال است.

به گزارش ایرنا، 24 تا 30 تیرماه به عنوان هفته بهزیستی نامگذاری شده است

Didar31-4

Didar31-4-2

last update

Monday 25 Jun 2018 7:42:32

 kodak

mosharekat

moshaver

آب و هوا

1.png2.png3.png5.png6.png7.png8.png9.png91.png92.png93.png94.png95.png96.jpg