مردم نوعدوست چهارمحال وبختیاری امسال ۵٫۵میلیارد ریال به بهزیستی کمک کردند
مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت: مردم نوعدوست استان چهارمحال وبختیاری از ابتدای امسال تا کنون پنج میلیارد و ۶۷۵میلیون و ۶۳۲هزار و ۲۲۲ریال به بهزیستی استان کمک کردند.
“محمد میرزایی ” افزود: از این میزان ۴میلیارد و ۷۱۱میلیون و ۶۶۶هزار و ۸۵۳ریال نقدی، ۹۲۱میلیون و ۹۶۵هزار و ۳۶۹ریال غیر نقدی و ۴۲میلیون ریال نیز خدمات بوده است.
وی افزود: این کمک های نقدی و غیر نقدی در اختیار مراکز نگهداری معلولان، سالمندان و مراکز خیریه زیر پوشش بهزیستی استان قرار گرفت.
میرزایی گفت: در ماه مبارک رمضان امسال ۱۶برنامه ضیافت مهر در بهزیستی استان برگزار شد که میزان مشارکت در این آیین ها ۴۱میلیارد و ۹۷۰هزار ریال بود.
وی از برگزاری ۱۹مراسم افطاری در این مدت در استان خبر داد وگفت: پنج هزار و ۵۰پرس غذا به ارزش ۳۵۵میلیون و ۸۵۰هزار ریال بین مددجیوان توزیع شد.
وی از توزیع یکهزار و ۲۸۵بسته غذایی  به ارزش ۷۲۰میلیون و ۸۰۰هزار ریال بین مددجویان خبر دادوگفت: بیش از یک میلیارد و ۲۶۹میلیون و ۷۳۷هزار ریال فطریه در استان جمع اوری شد .
مدیرکل بهزیستی استان تعداد افراد بهره مند ازفطریه در استان را دوهزار و ۲۶۶نفر عنوان کرد و گفت: دراین مدت  جهیزیه ۲۵۹مددجوی زیرپوشش بهزیستی استان تهیه و توزیع شد.
میرزایی اظهار کرد: مبلغ متوسط پرداختی به هر مددجو در زمینه جهیزیه هفت میلیون و۵۰۰هزار ریال بود.
Print Friendly, PDF & Email
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 1 =

  • خانه
  • شهرستان
  • مردم نوعدوست چهارمحال وبختیاری امسال ۵٫۵میلیارد ریال به بهزیستی کمک کردند