کارگاه آموزشی مشورتی برنامه ریزی اجتماع محور در شهرکردآغاز شد
اولین کارگاه کشوری آموزشی مشورتی راهنمایی برنامه ریزی اجتماع محور در شهرکرد با حضور معاونان پیشیگیری  بهزیستی کشور و کارشناس مسوول برنامه پیشگیری اجتماع محور کشور آغاز شد.
مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت: این کارگاه آموزشی سه روزه با هدف آموزش و نهایی سازی برنامه اجتماع محور پیشگیری نهایی سازی برنامه اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد در امروز تا ۱۹ آبان ماه در راستای  ساماندهی به فعالیت ها وبرنامه های تیم اجتماع محور در حال اجراست.
محمد میرزایی ” افزود: کتاب راهنمای برنامه ریزی اجتماع محور درکشور در دست تدوین است که این کارگاه به منظور بررسی و ارائه راهکار برای تدوین این کتاب برگزار شد.
وی اظهار کرد: هم اکنون ۱۵۰ تیم اجتماع محور در استان چهارمحال وبختیاری فعال است که این ۳۰ تیم از این تعداد در محلات شهری، ۲۳تیم در محلات روستایی ، ۵۰ تیم در مهدهای کودک، هفت تیم در دانشگاه ها و ۴۰ تیم در محیط کار فعالیت می کنند.
معاون پیشگیری بهزیستی چهارمحال وبختیاری نیز گفت: این کارگاه مشورتی به عنوان یک الگو برای برنامه ریزی در فعالیت ها تیم های اجتماع محور برگزار شد.
اشرف عسگری” افزود: تیم های اجتماع محور با هدف استفاده از مشارکت مردم برای پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند.

Print Friendly, PDF & Email
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =

  • خانه
  • شهرستان
  • کارگاه آموزشی مشورتی برنامه ریزی اجتماع محور در شهرکردآغاز شد