نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه دراستانداری چهارمحال وبختیاری برگزار شد

نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه دراستانداری چهارمحال وبختیاری برگزار شد
اولین نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه با حضور معاون سیاسی استاندار چهارمحال وبختیاری و مدیرکل بهزیستی و جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی در دفتر معاون سیاسی استاندار برگزار شد.
مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت: طرح کارزار رسانه ای شیشه از پنج تا ۱۳ دی ماه در استان چهارمحال وبختیاری برگزار می شود.
محمد میرزایی”روز سه شنبه درنشست هم اندیشی اجرای طرح کارگزار رسانه ای شیشه افزود: دراین طرح اطلاعات در مورد سوء مصرف شیشه به خانواده ها، جوانان و نوجوانان در قالب بسته های خدماتی آموزشی به صورت بروشور، کتابچه و لوح فشرده آموزش داده می شود.
وی گفت:کمپین رسانه ای کاری جمعی و مشارکتی است و اجرای آن احساس مسوولیت همه را می طلبد که بتوان سطح نمره آگاهی افراد جامعه به خصوص جوانان در زمینه مصرف شیشه را بالا برد.
وی اجرای این طرح را اقدامی پیشگیرانه  اولیه در راستای مقابله با مصرف شیشه عنوان کرد وگفت: درسال ۹۰از مجموع معتادان مراجعه کننده به مراکز درمان بهزیستی یک درصد به شیشه و مواد صنعتی معتاد بودند.
وی گفت:ازابتدای امسال تاکنون بیش از پنج هزار نفر به مراکز درمان اعتیاد بهزیستی مراجعه کردند که از این تعداد ۲۵۰نفر به شیشه اعتیاد داشتند.
طرح کارزار رسانه ای شیشه در سه استان تهران و مازندران،گلستان اجرا شده و آذرماه در استان های چهار محال و بختیاری، یزد، قم، مرکزی وخراسان شمالی اجرا می شود.

Print Friendly, PDF & Email
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 13 =

  • خانه
  • از نگاه رسانه
  • نشست هم اندیشی اجرای طرح کارزار رسانه ای شیشه دراستانداری چهارمحال وبختیاری برگزار شد