ارائه خدمات توانپزشکی رایگان در دهه فجر در استان چهارمحال وبختیاری

سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال وبختیاری از ارائه خدمات توانبخشی رایگان در دهه فجر در استان خبر داد و گفت: خدماتی همچون گفتار درمانی، کاردرمانی، شنوایی شناسی و پزشکی همزمان با دهه مبارک فجر به صورت رایگان در مراکز ارائه می شود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، “معصومه محمدی” افزود: دراین مدت تمامی خدمات توانپزشکی بصورت رایگان و خدمات مشاوره ای ودرمان اعتیاد با تخفیف ویژه در طول دهه فجر به عموم مردم ارائه می شود.
وی نواختن زنگ انقلاب در مهدهای کودک، برگزاری جشن بزرگ انقلاب توسط مهدهای کودک ، افتتاح مرکز روزانه سالمندان و مرکز معلولین ذهنی در شهرستان بروجن، افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی و مهدکودک در شهرستان شهرکرد، برگزاری ایستگاه نقاشی در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، مراسم میهمانی لاله ها توسط کودکان مهدهای کودک، برگزاری از مهمترین برنامه های این اداره کل در ایام پیشرو می باشد.
محمدی افزود: برگزاری دیدار مردمی مدیرکل بهزیستی استان ،دیدار با خانواده معظم شهدای همکار، بازدید از چند خانواده معلولین و تحت حمایت، برگزار مسابقات ورزشی بین پرسنل و جامعه هدف و حضور در راهپیمایی روز ۲۲بهمن از دیگر برنامه های این دهه در استان است.

Print Friendly, PDF & Email
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =