آیین تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری برگزار شد

با حضور معاون مشارکتی مردمی و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی سازمان بهزیستی کشور آیین تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری برگزار شد.
مدیرکل پیشین بهزیستی چهارمحال وبختیاری در این آیین با اشاره به جمعیت و جامعه هدف بهزیستی استان افزود:هم اکنون ۹ هزار نفر در حوزه توانبخشی، مستمری بگیر دایم بهزیستی هستند.
محمد میرزایی افزود:این آمار قبل از سال ۹۷ نزدیک ۵ هزار و ۴۰۰ نفر بود.
وی به کسب رتبه های برتر در حوزه های پیشگیری از معلولیت از جمله تنبلی چشم و غربالگری شنوایی خبر داد و گفت: در طرح پیشگیری تنبلی چشم ۹۸ درصد و در غربالگری شنوایی ۹۲ درصد را تحت پوشش قرار دادیم که نرم کشور ۶۵ درصد است.
وی اظهار داشت: استان چهارمحال و بختیاری در ساخت مسکن معلولان رتبه دوم کشور را کسب کرده است.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۷ ۶ مرکز توانبخشی در استان فعال است افزود: ۶۵ مرکز از این تعداد از سال ۹۳ تاکنون احداث شده است.
وی با اشاره به اشتغال ۲ هزار و ۸۳۲ نفر در سال گذشته برای جامعه هدف بهزیستی افزود:تعهد اشتغال بهزیستی در سال گذشته ۹۸۰ نفر بود.

توانمندسازی جامعه هدف اولویت بهزیستی است
سرپرست بهزیستی استان چهارمحال وبختیاری با اشاره به شناسایی ۳۲ هزار معلول در استان افزود: توانمند سازی جامعه هدف و رفع مشکلات از مهمترین اولویت هاست. معصومه محمدی افزود: نیاز سنجی و خدمات دهی مناسب به جامعه هدف نیاز به مشارکت مردمی دارد. وی به پیشگیری از معلولیت و اسیبهای اجتماعی در استان تاکید کرد.
در این آیین از زحمات محمد میرزایی تقدیر و معصومه محمدی به عنوان مدیر کل بهزیستی چهارمحال وبختیاری معرفی شد.

Print Friendly, PDF & Email
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =