آمادگی بهزیستی استان جهت جمع آوری زکات فطریه

معصومه محمدی،سرپرست اداره کل بهزیستی استان از برنامه‌ریزی و آمادگی این اداره کل برای جمع‌آوری و دریافت زکات فطریه روزه‌داران این استان خبر داد.
وی گفت: تمامی ادارات بهزیستی شهرستان‌های این استان، مجتمع‌های بهزیستی و موسسات خیریه‌ دارای مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی این استان، آماده دریافت زکات فطریه مردم روزه‌دار هستند.
وی از مردم خداجوی استان چهارمحال و بختیاری خواست تا زکات فطریه خود را جهت حمایت از کودکان بی‌سرپرست، خانواده‌های نیازمند و معلولان بی‌بضاعت در اختیار سازمان بهزیستی قرار داده تا این سازمان در کمترین زمان ممکن نسبت به توزیع آن بین جامعه هدف مورد نیاز اقدام کند.
محمدی افزود: امسال با هماهنگی انجام شده ۴۵۰ صندوق در قالب ۱۱۰ پایگاه، جمع آوری زکات فطریه را در استان برعهده دارند .
وی گفت: ادارات بهزیستی و موسسات خیریه دارای مجوز از بهزیستی آماده دریافت زکات فطریه و نذورات مردم استان در روز عید فطر خواهند بود .
محمدی خاطر نشان کرد: سال گذشته نیز مبلغ یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال کمک های نقدی مردم استان از محل جمع آوری زکات فطریه در راستای احداث مسکن، ازدواج و تهیه جهیزیه برای معلولان و مددجویان نیازمند، تعمیر و تجهیز منازل، اشتغال و درمان مددجویان و تهیه مواد غذایی مورد نیاز خانواده‌های نیازمند این استان هزینه شد.
وی اضافه کرد: علاوه بر ادارات، مجتمع‌های بهزیستی و موسسات خیریه، شماره حساب ۱۸۰۰۹۰۷۳۴۵۱۴۰۴۱ هدایای خاص بهزیستی نزد بانک توسعه برای واریز زکات فطریه مردم روزه‌دار استان پیش‌بینی شده است.

Print Friendly, PDF & Email
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =